aliexpress kupon nasıl kullanılır
aliexpress kupon kullanma

Aliexpress Kupon

Aliexpress Kupon Kodu İle İndirimli Alışveriş Nasıl Yapılır?

Aliexpress kupon kodu bulma ve kullanma yöntemini bu sayfada adım adım resimler yardımı ile anlatıyor olacağız. Hepimizin sevdiği ve faaliyetinde bulunurken mutlu olduğumuz bir eylem var. Elbette devamlı kazanıyor ve harcıyoruz. İhtiyaçlarımızı devamlı olarak temin etme yoluna gidiyoruz. Bu tatmin edici bir faaliyet noktasında yapılan bu harcamaların elbette stabil belirlenen fiyat değil de biraz indirimli olmasını hepimiz arzuluyoruz.

Ülkemizde bir çok online satış mağazasında yer alan ürünlerin yurtdışı menşeli sitelerde uygun olduğunu görmekteyiz. Bu nedenle yurtdışı menşeli alışveriş sitesi olan aliexpressten almak istediğimiz ürünü daha ucuza satın alma eyleminde bulunmak istiyoruz. Güvenli alışverişin adresi olan ali expresste %40’a varan indirim fırsatları var ve bunları tek bir sayfa üzerinden bulabilirsiniz.

Kuponlar İçin Tıklayın

Dünyanın her yerinden alışveriş imkanı sağlayan websiteler klasik diğer alışverişlerden daha fazla revaçta olmaktadır. Küçük bir üye giriş alanı olan online mağazalar ile moda, giyim, elektronik, saat, popüler bir çok kategori listelenmektedir. Aliexpress’te büyük veya küçük bir çok satıcının bir arada olduğu bir platform. Avantajı satışı yapılan ürünlerinde ucuz, kampanya fırsatı olan gün içerisinde mail adresinize kampanyaları gönderen bir site. Dezavantajı global olduğundan hızlı teslimat mümkün değil. Bulunduğunuz bölge üzerinde yok dediğiniz ürünler bile bulunmaktadır. Alışverişlerde önizleme olarak göster seçeneği vardır. Yoksa olan kampanyası var.

Düşünün ki alacağınız bir ürün bulunduğunuz ülkede 90 lira iken yurtdışı tabanlı sitede 30 lira buna ek olarak vergi dahi olsa 50 Liraya mal ediyorsunuz. 40 Lira karınız olacak. Birinci adım olarak tr aliexpress sitesi tarafından kullanıcılara sağladığı 3-4 veya 5 haneli kupon kodu bulmamız gerekiyor. Bu konuda bir çok indirim kupon kodu sağlayan web siteleri bulunmaktadır. Genel itibari kupon sitelerinde anlaşmaları ile sağlanan linklere tanımlanmış kısa süreli kullanımda işe yarar kuponlar mevcut.

aliexpress kupon kullanımı
aliexpress aktif kupon kodu altmak için tıklayın
Peki!

Aliexpress Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?

Aliexpress indirim kuponu resimde gördüğünüz üzere kutucuğa kopyala yapıştır şeklinde tanımlatılır. Hangi şehirde ya da ülkede olursanız olun kupon kodlarını kullanarak ürünleri uygun fiyat ile indirimli satın alabilirsiniz.Aliexpress kupon kodu kullanma yöntemi bu şekildedir. Şayet herhangi başka bir linke tıklamadıysanız ödeme aşamasında iseniz hemen altta resime göz atın.

aliexpress yeni kullanıcı kuponu nasıl kullanılır
aliexpresste kupon kodu uygulama yeri

Ayrıca kupon kodu kullanılmadan sadece kullanıcılara özel kupon tanımlanmış kategori sayfaları vardır. Bu sayfalardan otomatik kupon tanımlanmış indirimli ürünleri satın alabilirsiniz.

Bu sayfaya örnek olarak aşağıdaki resime göz atabilirsiniz.

aliexpress promosyon kodları
aliexpress promosyon kodu kullanılmış ürünler

İlk defa alışveriş yapacaklar için yeni kullanıcıların siteye kayıt olma esnasında karşısına gelen sayfada özel olarak indirim kodları yer almaktadır. Sayfada olan aliexpress indirim kodu yeni kullanıcılar ilk siparişlerinde anlık olarak kullanabilirler. Mobil uygulama üzerinden kazanılan hediye çeklerini aynı şekilde farklı ürün satın alma esnasında kullanarak %50 ye varan indirimler kazanabilirler. Gerçek anlada hem ucuz ürünlerin yer aldığı bir platform olarak hizmetlerini ve ürünlerini oldukça kaliteli bir şekilde sunmakta ve sunmaya da hızla devam etmektedir.

Bu nedenle özel günlerde zaman zaman siteye tanımlı e posta adresinize indirim kodu göndermektedirler.

Kullanılan aliexpress promosyon kodu geçerli olup olmadığını anlık olarak sepette görebilirsiniz.

Online alışverişi sevenlerin dikkatini çeken bir diğer konu ise ali express sitesinde ve mobil uygulamasında yer alan kupon ve jetonlar kısmıdır. Ücretsiz olarak mobil uygulama üzerinden satın alma işlemi yapanlar kullanım kısmının bu şekilde işe yaradığını ve nasıl alınıp kullanılabileceğinide anlamasında yarar var. Ali ekspres kuponları bir nevi ürün alırken indirim sağlayan kodlar dizilimidir. Kupon olamdan da sanki indirim kodu kullanarak indirimli alışveriş yapılabildiğinide belirtmek istiyoruz.

aliexpress indirimi
aliexpress alışveriş indirim kupon kodu

Haftalık olarak güncel kampanyalar düzenleyen ali expres sitesi kupon kodu tanımlanmış indirimli ürünler sayfası şeklinde kategori bazlı seçkin ürünleri listelemektedir. Bu sayfalarda ürüne tanımlanmış kupon sayesinde alacağınız ürünü ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.


Bir başka bilg ise jetonlar ile biriktirilen puanlar ile dilediğiniz ürüne hiç para vermeden sahip olabilirsiniz. Bazı günlerde jeton puanları ile kazanılan ürünler gelmeyebiliyor. Bu durum istisna olabilir. Kupon kullanarak satın aldığınız üründe parayı geri iade etmenizde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Aliexpress tarafından tanımlanan kupon kodları dışında site içerisindeki satıcıların kendi mağazalarında kendi istekleri doğrultusunda da indirim kodları tanımlatabiliyorlar.

Aliexpress Seçkin Kupon Nedir?

Aliexpress seçkin kupon, daha önce aliexpres mağazası epostanıza süre sınırlı yapacağınız miktar belirlenerek indirim kodu göndermektedir. Hemen hemen bir çok satıcı bu tarz kampanyalar yapmaktadır. Size gönderilen bu kodlar seçkin ürünlerde kullanılan kuponlardır. Bu tarz seçilmiş ürünlerde kullanabilirsiniz. Aliexpress yeni kullanıcı kuponu tanımlattığı sayfalar mevcut işte bunlardan birini tıkladığınızda anlık olarak karşınıza 4 dolar 2 dolar 1 dolar şeklinde kodlar çıkmaktadır. Alışveriş yaparken belirli kuralları dikkate aldığınız sürece ürünlerde indirim size verilen bedava kupon sayesinde de herhangi bir ücret ödemeden belirli satıcılardan yapabilirsiniz.

Kuponların geçerlilik süreci içerisinde kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda yeni kupon kodları da edinerek elinizdeki bir sürü kuponu bir sürü farklı arkadaş eş dostların alışverişinde de kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kupon toplamak veya almak sizler için oldukça basit ve eğlenceli bir hal alınması adına, Aliexpress bu konu için de bir takım düzenlemeler yaparak kupon kazanmanızı daha da eğlenceli bir hale getirmiştir.

Aliexpress seçkin kuponu ile indirimli satın alırken yaparak kendi zevkinize en uygun ürünü evinize kadar sipariş edebilirsiniz. Seçkin kupon nasıl kullanılır konulu bu anlatımda aklınıza takılanları yorum kısmından sorabilirsiniz. Aldığınız, edindiğiniz veya kazandığınız kodları kullanmak adına ve dilediğiniz ürünü indirimli bir şekilde satın almak için ilk olarak size ait olduğundan emin olduğunuz kuponunuzu aktif olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Kupon kullanımı oldukça basit ve kolay bir yöntem

Herkesin düşüneceği gibi  kuponları aktifleştirerek, alacağınız üründe indirim yaptırabilirsiniz. İndirim kuponlarını almak kadar aynı zamanda kullanmakta sizler için hiç zor olmayacak.

Bu indirim kodlarını kullanmak için ilk olarak uygulama içerisinde ana sayfa kısmındaki en üst kısımda bulunan üç çizgili butona tıklayarak kendi profiliniz üzerine tıklamalısınız. Bu üç çizgili buton aynı zamanda arama yapabileceğiniz kısmın hemen sol tarafında yer almaktadır. Kendi profilinize girdikten sonra da açılmış olan ekrandan aşağı doğru kaydırmalısınız. Daha sonra da seçtiğiniz ürünün alt kısmındaki indirimler ve kuponlar bölümünden kuponunuzu kullanarak üründe indirim yaptırabilir ve ürünleri bulabilirsiniz.

Oldukça basit bir yöntem sayesinde dilediğiniz gibi alışveriş yapabilecek ve alacağınız üründe indirim uygulayarak daha uygun bir fiyata tam size uygun ürünü satın alabileceksiniz. Hesabınıza tanımlı olan kuponların görünürlüğünden ve hesabınıza tanımlı olduğundan emin olduktan sonra aktif halde çalıştığını kontrol etmek için sepet kısmından bakmalısınız. Dilediğiniz kadar farklı ve birçok ürüne toplu olarak indirim uygulatabileceğiniz gibi tek tek de ayrı olarak alacağınız ürünlere sizlerin hesabında bulunan aliexpress sitesinde aktif hale getirerek indirim uygulatabilirsiniz.

Aliexpress indirim kuponu sayesinde de siz kullanıcılarının her zaman yanında olacaktır.

Dilediğiniz zamanda dilediğiniz her üründe kullanabileceğiniz indirim kuponları sayesinde ürünlerde indirim uygulatabilirsiniz. Aliexpress indirim kodu ürün satın alma esnasında indirim sağlamaktadır. Herkes bir şeyler alırken çıkarken indirim ister ve bunu yapmanın en iyi yollarından indirim kodu kullanmaktır. Ne yaptığınızı biliyorsanız, kuponlar size yılda ortalama bin lira tasarruf kazandırabilir. En iyi kuponları bulma hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. Özellikle beğendiğiniz markalar veya online siteler için indirim kodu almak için tek yapmanız gereken tek şey ilgili sitenin sonuna indirim kodu şeklinde yazarak aratmak. Bir çok firma ürünlerinin hızlı satılması için indirim kısmını önemsemektedir. Ürün alırken satıcıya ürünün çok hoşunuza gittiğini belirten mail atarsanız sizi elinden kaçırmak istemeyecektir. Bunu aliexpres sitesinde deneyebilirsiniz.

Kupon Kodu Kullanarak Nasıl Tasarruf Edilir?

Aliexpress indirim zamanları var bu zamanları yakından takip edin. Bu zamanlarda ali express kupon dağıtıyor. Bu kuponları gerek mail adresinize gerekse hesabınızda görebilirsiniz. Aliexpress yeni kullanıcı kuponu kullanımıda normal kullanım gibi kolaydır. Tüm bu bilgilerin akılda tutulması ile ilgili. Kupon ararken, bunu yazdırmanız ve yanınıza almanız iyi olabilir. Aliexpress alışveriş yapmak kuponlar sayesinde para tasarrufu yapmanızı sağlar. Aliexpress yeni kullanıcı kuponu nasıl kullanılır? sorusuna yanıt arayanlarda yukarda bahsettiğimiz bilgiler doğrultusunda kuponlarını kullanabilirler.

3 Yorum

 1. blank

  Aliexpress kupon kodu bedava nasıl bulabilirim. 789 dolarlık alışveriş yaptım bana okkalı bir indirim kodu lazım yardımcı olursanız sevinirim.

  • blank

   sayfayada var ordan bakabilirsin alinin sitesinde bir sayfa var hepsi oraya toplanmış ben hep ordan kullanıyorum.

  • blank
   Aliexpress Türkiye

   Merhabalar Yasemin, Öncelikle cevabınız için teşekkür ederiz. Şunuda eklemek istiyorum. Özellikle çalışan kodlar bir çok site tarafından sözde sağlanmaya çalışılıyor. Ne var ki bir çok site güncel çalışan indirim kodları ya çalışmıyor yada süresi dolmuş. Biz bu konuda devamlı aktif olan siteleri öneriyoruz. Genelde bu siteler sadece bir veya bir kaç firmanın indirim kodlarını paylaşırlar. Bir kaç online alışveriş sitesinin yayınladığı güncel kuponları takip etmek kolaydır. Bu nedenle devasa çoklu firmaların indirim kodlarını yayınlamaya çalışan sitelerde takip zor olduğundan genel itibari çalışmayabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir