aliexpress kupon nasıl kullanılır
aliexpress kupon kullanma

Aliexpress Kupon Kodu Bulma ve Kullanma Yöntemi

Hepimizin sevdiği ve faaliyetinde bulunurken mutlu olduğumuz bir eylem var. Elbette devamlı kazanıyor ve harcıyoruz. İhtiyaçlarımızı devamlı olarak temin etme yoluna gidiyor. Bu tatmin edici bir faaliyet noktasında yapılan bu harcamaların elbette stabil belirlenen fiyat değil de biraz indirimli olmasını hepimiz arzuluyoruz.

Ülkemizde yer alan bir çok online satış mağazasında yer alan ürünlerin yurtdışı menşeli sitelerde uygun olduğunu görmekteyiz. Bu nedenle yurtdışı menşeli alışveriş sitelerinde almak istediğimiz ürünü daha ucuza gördüğümüzde satın alma eyleminde bulunmak istiyoruz.

Düşünün ki alacağınız bir ürün bulunduğunuz ülkede 90 lira iken yurtdışı tabanlı sitede 30 lira buna ek olarak vergi dahi olsa 50 Liraya mal ediyorsunuz. 40 Lira karınız olacak.

Aliexpress Kupon Kodu İle İndirimli Alışveriş Nasıl Yapılır

Aliexpress kupon kodu bulma ve kullanma yöntemini bu sayfada anlatıyor olacağız. Adım adım resimler yardımı ile aliexpress kupon kodu nasıl kullanılır ve bu konuda nasıl bir yol izlenmeli başlıyoruz.

Birinci adım olarak tr aliexpress alışveriş sitesi tarafından kullanıcılara sağladığı 4 veya 5 haneli kupon kodu bulmamız gerekiyor.

Bu konuda bir çok kupon kodu sağlayan web siteleri bulunmaktadır. Genel itibari kupon sitelerin özel anlaşmaları ile sağlanan linklere tanımlanmış kısa süreli kullanımda işe yarar kuponlar mevcut.

aliexpress kupon kullanımı
aliexpress kupon nasıl alınır

Aliexpress Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?

Aliexpress kupon kodu kullanma yöntemi şu şekildedir. Şayet herhangi başka bir linke tıklamadıysanız alışveriş ödeme aşamasında iseniz hemen altta resime göz atın.

aliexpress yeni kullanıcı kuponu nasıl kullanılır
aliexpress kupon kodu nasıl kullanılır

Aliexpress indirim kuponu resimde gördüğünüz üzere kutucuğa kopyala yapıştır şeklinde tanımlatılır. Hangi şehirde ya da ülkede olursanız olun kupon kodlarını kullanarak ürünleri uygun fiyat ile indirimli satın alabilirsiniz.

Ayrıca kupon kodu kullanılmadan sadece kullanıcılara özel kupon tanımlanmış kategori sayfaları vardır. Bu özel sayfalardan otomatik kupon tanımlanmış indirimli ürünleri indirimli satın alabilirsiniz.

Bu sayfaya örnek olarak

aliexpress promosyon kodu nedir
aliexpress promosyon kodu kullanılmış ürünler

Yine aliexpress sitesinden ilk defa alışveriş yapacaklar için yeni kullanıcıların siteye kayıt olma esnasında karşısına gelen sayfada özel olarak indirim kodları yer almaktadır. Sayfada yer alan aliexpress indirim kodu yeni kullanıcılar ilk siparişlerinde anlık olarak kullanabilirler.

Mobil uygulama üzerinden kazanılan hediye çeklerini aynı şekilde farklı ürün satın alma esnasında kullanarak %50 ye varan indirimler kazanabilirler.

Aliexpress gerçek anlada hem ucuz ürünlerin yer aldığı bir platform olarak hizmetlerini ve ürünlerini oldukça kaliteli bir şekilde sunmakta ve sunmaya da hızla devam etmektedir.

Bu nedenle özel günlerde zaman zaman siteye tanımlı e posta adresinize indirim kodu göndermektedirler.

Aliexpress üzerinden alışveriş yapmadan önce kullanılan aliexpress promosyon kodu geçerli olup olmadığını anlık olarak sepette görebilirsiniz.

Online alışverişi sevenlerin dikkatini çeken bir diğer konu ise ali express sitesinde ve mobil uygulamasında yer alan kupon ve jetonlar kısmıdır. Ücretsiz olarak mobil uygulama üzerinden alışveriş yapanlar kullanım kısmının bu şekilde işe yaradığını ve nasıl alınıp kullanılabileceğinide anlamasında yarar var.

Ali ekspres kuponları bir nevi ürün alırken indirim sağlayan kodlar dizilimidir. Kupon olamdan aliexpress üzerinden sanki indirim kodu kullanarak indirimli alışveriş yapılabildiğinide belirtmek istiyoruz.

aliexpress kupon kodu
aliexpress alışveriş kupon kodu

Haftalık olarak güncel kampanyalar düzenleyen ali expres sitesi kupon kodu tanımlanmış indirimli ürünler sayfası şeklinde kategori bazlı seçkin ürünleri listelemektedir. Bu sayfalarda ürüne tanımlanmış kupon sayesinde alacağınız ürünü indirimli ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Bir başka bilg ise jetonlar ile biriktirilen puanlar ile dilediğiniz ürüne hiç para vermeden sahip olabilirsiniz. Bazı günlerde jeton puanları ile kazanılan ürünler gelmeyebiliyor. Bu durum istisna olabilir.

Kupon kullanarak satın aldığınız üründe parayı geri iade etmenizde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Aliexpress tarafından tanımlanan kupon kodları dışında site içerisindeki satıcıların kendi mağazalarında kendi istekleri doğrultusunda da indirim kodları tanımlatabiliyorlar.

Aliexpress Seçkin Kupon Nedir?

Aliexpress seçkin kupon, daha önce aliexpres sitesinden alışveriş yaptıysanız mağaza size özel epostanıza süre sınırlı yapacağınız miktar belirlenerek indirim kodu göndermektedir. Hemen hemen bir çok satıcı bu tarz kampanyalar yapmaktadır. Size özel bu kodlar seçkin ürünlerde kullanılan aliexpress kuponlarıdır. Bu tarz seçilmiş ürünlerde kullanabilirsiniz.

Aliexpress yeni kullanıcı kuponu tanımlattığı sayfalar mevcut işte bunlardan birini tıkladığınızda anlık olarak karşınıza 4 dolar 2 dolar 1 dolar şeklinde indirimli kodlar çıkmaktadır.

Ayrıca aliexpress için sitemiz dışında da birçok site üzerinden de indirimli alışverişlerinize devam edebilirsiniz. Aliexpress sitesinde kupon kullanımı kadar ödeme seçeneklerinden biri ile alışveriş yapmak oldukça kolaylaştırılmış durumda.

Alışveriş yaparken belirli kuralları dikkate aldığınız sürece ürünlerde indirime ulaşmış olabilirsiniz. Veya size verilen bedava kupon sayesinde de herhangi bir ücret ödemeden belirli satıcılardan gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Aliexpress kupon kodu geçerlilik süreci içerisinde kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda yeni kupon kodları da edinerek elinizdeki bir sürü kuponu bir sürü farklı arkadaş eş dostların alışverişinde de kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

Aliexpress içinde bulunan kupon ve jetonlar kısmındada bu kodlar mevcut çalışır durumdadır. Kupon almak için neler yapabileceğinizi de görebilir ve uygulamanın sizi yönlendirdiği gibi ilerleyerek yepyeni kupon kodlarına ve jetonlara sahip olabilirsiniz.

Aynı zamanda kupon toplamak veya almak sizler için oldukça basit ve eğlenceli bir hal alınması adına, Aliexpress bu konu için de bir takım düzenlemeler yaparak kupon kazanmanızı daha da eğlenceli bir hale getirmiştir.

Aliexpress kuponu almak için sadece para ödemeniz değil aynı zamanda uygulamanın sizi yönlendirdiği maddelerdeki gibi birkaç ürün hakkında ürün yorumu yapma maddelerini de gerçekleştirerek ücretsiz bir şekilde jeton kazanabilirsiniz.

Aliexpress seçkin kuponu ile indirimli alışveriş yaparak kendi zevkinize en uygun ürünü evinize kadar sipariş edebilirsiniz.

Aliexpress seçkin kupon nasıl kullanılır konulu bu anlatımda aklınıza takılanları yorum kısmından sorabilirsiniz.

Aldığınız, edindiğiniz veya kazandığınız kodları kullanmak adına ve dilediğiniz ürünü indirimli bir şekilde satın almak için ilk olarak size ait olduğundan emin olduğunuz kuponunuzu aktif olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Bunun için hesabınızda size hediye edilmiş aliexpress kuponu olduğundan emin olmalısınız.

Herkesin düşüneceği gibi Aliexpress kupon kullanımı oldukça basit ve kolay bir yöntem ile aktifleştirerek alacağınız üründe indirim yaptırabilirsiniz. İndirim kuponlarını almak kadar aynı zamanda kullanmakta sizler için hiç zor olmayacak.

Kolayca indirim kodlarını kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda seçtiğiniz üründe indirim uygulatarak da daha uygun fiyata ürünleri indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bu indirim kodlarını kullanmak için ilk olarak uygulama içerisinde ana sayfa kısmındaki en üst kısımda bulunan üç çizgili butona tıklayarak kendi profiliniz üzerine tıklamalısınız. Bu üç çizgili buton aynı zamanda arama yapabileceğiniz kısmın hemen sol tarafında yer almaktadır.

Kendi profilinize girdikten sonra da açılmış olan ekrandan aşağı doğru kaydırmalısınız.

Daha sonra da seçtiğiniz ürünün alt kısmındaki indirimler ve kuponlar bölümünden kuponunuzu kullanarak üründe indirim yaptırabilir ve indirimli bir şekilde ürününüzü satın alabilirsiniz.

Oldukça basit bir yöntem sayesinde dilediğiniz gibi alışveriş yapabilecek ve alacağınız üründe indirim uygulayarak daha uygun bir fiyata tam size uygun ürünü satın alabileceksiniz.

Hesabınıza tanımlı olan kuponların görünürlüğünden ve hesabınıza tanımlı olduğundan emin olduktan sonra aktif halde çalıştığını kontrol etmek için sepet kısmından bakmalısınız.

Alacağınız ürünün hemen alt kısmında bulunan indirimler ve kuponlar kısmındaki butona basarak dilediğiniz gibi rahatlıkla alışveriş yapabilir veya dilerseniz de ürünlerin satın al kısmına geldiğinizde de

Dilediğiniz kadar farklı ve birçok ürüne toplu olarak indirim uygulatabileceğiniz gibi tek tek de ayrı olarak alacağınız ürünlere sizlerin hesabında bulunan aliexpress sitesinde aktif hale getirerek indirim uygulatabilirsiniz.

Güvenle alışverişin adresi olan Aliexpress indirim kuponu sayesinde de siz kullanıcılarının her zaman yanında olacaktır.

Dilediğiniz zamanda dilediğiniz her üründe kullanabileceğiniz indirim kuponları sayesinde ürünlerde indirim uygulatarak satın alabilir veya bedava ürün de dilediğiniz firmadan dilediğiniz ürünü hiçbir ücret ödemeden satın alabilirsiniz.

Aynı zamanda biriktirmiş olduğunuz jetonlar ile de jetonla alışveriş yapabileceğiniz firmalardan herhangi bir ürün satın alarak evinize kadar sipariş edebilirsiniz. Kısaca aliexpress indirim kodu ürün satın alma esnasında indirim sağlamaktadır.

Herkes alışverişe çıkarken indirim ister ve bunu yapmanın en iyi yollarından alışveriş yaparken indirim kodu kullanmaktır. Ne yaptığınızı biliyorsanız, kuponlar size yılda ortalama alışverişlerinizde bin lira tasarruf kazandırabilir. En iyi kuponları bulma hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Özellikle beğendiğiniz markalar veya alışveriş siteleri için indirim kodu almak için tek yapmanız gereken tek şey ilgili sitenin sonuna indirim kodu şeklinde yazarak aratmak. Birçok alışveriş firması ürünlerinin hızlı satılması için indirim kısmını önemsemektedir. Bir ürün alırken satıcıya ürünün çok hoşunuza gittiğini belirten bir yazı atarsanız sizi elinden kaçırmak istemeyecektir. Bunu aliexpres sitesinde deneyebilirsiniz.

Aliekspres sitesinden bir alışveriş yaptınız mağaza size kupon gönderdi siz bu kopunu kullanmadıysanız bir zaman sonra sona erecek ve kullanamayacaksınız. Bu durumda facebook guruplarında paylaşım yapın veya gezindiğiniz kupon sitelerin kodunu ekle kısmından ekleyerek başka aliexpress tr sitesinden alışveriş yapacaklara yardımcı olabilirsiniz.

Ali ekspress sitesinden alışveriş yaparken ürünü satın alma esnasında satıcıdan fırsat buldukça indirim kuponu talep edin. Bazen çocuk bezi için kupon ihtiyacı olan bir komşunuz olabilir bu hareket size ve komşunuza yardımcı olur.

Arkadaşlarınız ve aileniz kupon kupon olduğunu bilsin. Muhtemelen gerçekleşecek olan şey, herkesin “önemsiz postalarını” sizin için saklayacağıdır. Bu posta, kuponların ve fırsatların hazinesi olabilir. Eğer onları kullanmak istemiyorlarsa, özlüyorlar – bu mecbur olduğun anlamına gelmiyor!

Belirli bir mağaza için bir sadakat kartı taşıyorsanız, kuponlar için mağazanın web sitesini kontrol edin. Pek çok perakendeci üreticinin kuponlarını web sitelerinde sunar ve bunları kartınıza indirmenize izin verir. Kasiyer, kartınızı yazar kasaya kaydırdığında depolanan kuponlarınız otomatik olarak düşülür.

Şimdi, kupon kullanarak ne kadar tasarruf edebileceğinizi daha iyi bilmelisiniz. Nereye bakacağınızı bildiğiniz zaman, size birçok farklı satın alma işleminde tasarruf sağladığınız harika kuponlar bulabilirsiniz. En iyi kuponları bulmak için bu makaledeki ipuçlarını kullanın.

Aliexpress Kupon Kodu Kullanarak Nasıl Tasarruf Edilir?

alixpress özel şeyler satın alıyorsunuz elbette bunlar lüx ürünler olabilir. Ancak paranızın yetmeyeceğini düşünmeye başladınız. Küçük bir arama yaparak traliexpress kupon kodu yanına bulunduğunuz yılın tarihi  güncel sonuçlar çıkacaktır.

Sadece kuponu arayın! En azından çoğu insan bunlara hucum ediyor ve elbette bunlar tükenebiliyor. Ancak çok azı aslında onlardan faydalanmaktadır. Kuponlarla ilgili ihtiyacınız olan gerçekleri keşfetmek için okumaya devam edin.

Çevrimiçi araştırmanızı yaparsanız, en sevdiğiniz öğelerin tümü üzerindeki kuponlarla ilgili en iyi fırsatları bulmak için gidebileceğiniz birkaç kupon web sitesi vardır. Ödeme sırasında bir sürü tasarruf etmenizi sağlayacak bazı ücretsiz eşyalar alabilen kuponu bile kırpabilirsiniz.

Aliexpress indirim zamanları var bu zamanları yakından takip edin. Bu zamanlarda ali express kupon dağıtıyor. Bu kuponları gerek mail adresinize gerekse aliexpress hesabınızda görebilirsiniz.

Alışveriş yapmadan önce her mağazanın kuponlarla ilgili politikasını öğrenin. Çevrimiçi yazdırdığınız kuponları kullanıp kullanamayacağınızı veya diğer mağazalardan kuponları onurlandırıp kazanmadıklarını bilmek önemlidir. Her mağazanın politikasını bilmemek, bir grup ürün satın almaya çalışırken kasada olduğunuzda sizi kötü bir duruma sokabilir.

Eğer kupon kullanmaya çok katıyorsanız, ancak para basmak veya gazete satın almak istemiyorsanız, arkadaşlarınızla konuşun. Pek çok insan kuponları Pazar gazetelerinden atar ve gelip toplamanız için onları tutar. Bunları çöp kutusundan toplamaya çalışmayın, çünkü bu yasa dışı olabilir.

Kuponları aldığınızda doğrudan doğru kullanmaktan kaçının. Tasarruflarınızı en üst düzeye çıkarmak için, ürün satışa çıktığında kuponunuzu kullanın. Bir kupon kullanmak için ideal zamanı seçerek etkileyici miktarda para biriktirmeye başlayabilirsiniz.

Aliexpress yeni kullanıcı kuponu kullanımıda normal kullanım gibi kolaydır. Bu parçadaki ipuçları gitmenize yardımcı olabilir. Tüm bu bilgilerin akılda tutulması ile ilgili.

Kupon ararken, bunu yazdırmanız ve yanınıza almanız iyi olabilir. Kuponlar sayesinde, istediğiniz herhangi bir amaç için kullanılabilecek çok para tasarrufu yapabilirsiniz.

Aliexpress yeni kullanıcı kuponu nasıl kullanılır? sorusuna yanıt arayanlarda yukarda bahsettiğimiz bilgiler doğrultusunda kuponlarını kullanabilirler.

Bir önceki yazımız olan Aliexpress Güvenli Mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

4 yorumlar

 1. Aliexpress kupon kodu bedava nasıl bulabilirim. 789 dolarlık alışveriş yaptım bana okkalı bir indirim kodu lazım yardımcı olursanız sevinirim.

  • Google ya aliexpress kupon kodu yaz bir çok reklam çıkacaktır onlardan birini tıkla muhakkak çalışan bir tanesine denk geleceksin.

  • Aliexpress Türkiye

   Merhabalar Yasemin, Öncelikle cevabınız için teşekkür ederiz. Şunuda eklemek istiyorum. Özellikle çalışan aliexpress kupon kodu bir çok site tarafından sözde sağlanmaya çalışılıyor. Ne var ki bir çok site güncel çalışan indirim kupon kodları ya çalışmıyor yada süresi dolmuş. Biz bu konuda devamlı aktif olan kupon sitelerini öneriyoruz. Bu siteleri nasıl bilebiliriz? Genelde bu siteler sadece bir veya bir kaç firmanın kupon kodlarını paylaşırlar. Aliexpress gibi bir kaç seçkin alışveriş sitesinin yayınladığı güncel kuponlarını takip etmek kolaydır. Bu nedenle devasa çoklu firmaların kuponlarını yayınlamaya çalışan sitelerde takip zor olduğundan genel itibari ile kuponlar çalışmayabiliyor. Bunun için bir kaç sitenin güncel çalışan kuponlarını takip edip yayınlayan sitelerden hızlı bir şekilde çalışan kupon kolaylıkla sağlanılabilir.

  • Aliexpress Türkiye

   Merhabalar Ali, Aliexpress kupon kodu bulmak için detaylı bilgiler sayfamızda yer almaktadır. Biz öneri amaçlı kupon kodları bulabileceğiniz tavsiye sitenin bağlantısınıda yazımıza ekledik. Son güncel hali ile göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir